Ochrona wizerunku

  1. Home
  2. /
  3. Ochrona wizerunku

Ochrona wizerunku

Ochrona wizerunku

 

W czasach zaawansowanych technologii powinniśmy szczególnie dbać o ochronę wizerunku naszej firmy w Internecie, ponieważ zdecydowana większość osób jeszcze przed dokonaniem zakupu szuka opinii na temat danej firmy, lokalu, przedsiębiorstwa lub produktu, albo usługi właśnie w sieci.

Istotne zatem jest, aby po wpisaniu odpowiedniej frazy (słów kluczowych) w wyszukiwarkę Google nie pojawiły się negatywne opinie o Twojej firmie, ponieważ w ten sposób bardzo łatwo stracisz nie tylko potencjalnych, ale i stałych klientów.

Jeżeli swój biznes prowadzisz uczciwie i starasz się aby klienci byli zawsze zadowoleni ze współpracy z Tobą, a mimo tego w Google pojawiają się negatywne opinie na temat Twojej firmy, to prawdopodobnie zostałeś ofiarą tzw. czarnego PR.  Mogą to być oczerniające wpisy na forach lub blogach, a także celowo zakładane strony internetowe, na których publikowane będą niepochlebne opinie na Twój temat.

Sytuacja taka jest bardzo niekomfortowa i dodatkowo może być fatalna w skutkach, ponieważ skutecznie zniechęci klientów do korzystania z Twojej oferty.

Należy zatem bezwzględnie dbać o opinię w internecie, monitorować co piszą o Tobie internauci, a w razie pojawienia się czarnego PR, trzeba z nim skutecznie walczyć.

Wszystkim zainteresowanym kompleksową ochroną wizerunku w sieci proponujemy naszą ofertę, która zapewni Wam spokój i bez przeszkód będzie mogli prowadzić swój biznes.

Zapraszamy do kontaktu!